Pridať na buduj.sk
Pridať na buduj.sk

Často kladené otázky

Kto sme ?

BUDUJ.sk je stavebný portál stvorený pre dom, byt a záhradu.

Čo nájdete na BUDUJ.sk ?

Stavebná inzercia:

U nás máte možnosť vkladať súkromné a firemné inzeráty

Súkromný inzerát je určený pre súkromné osoby. Vkladanie súkromného inzerátu je zadarmo.

Firemný inzerát slúži pre firmy, ktoré si chcú u nás prezentovať svoje firemné produkty alebo služby. Výhodou firemného inzerátu je, že je špeciálne označený aby upútal pozornosť + k inzerátu pribudnú kontaktné údaje na Vašu firmu. Pre firmy s plateným (rozšíreným profilom) sú firemné inzeráty k dispozícií zadarmo. Firma, ktorá má len základný profil si musí za jeden firemný inzerát zaplatiť 3 kredity / 3 eurá.

Katalóg firiem:

Katalóg firiem je určený pre firmy na vytvorenie profilu na stránke BUDUJ.sk. V ponuke máme základný profil a rozšírený profil.

Rozšírený profil je možné aktivovať na tri mesiace za 40 eur bez dph, na šesť mesiacov za 70 eur bez dph a na dvanásť mesiacov za 120 eur bez dph. Pri rozšírenom profile sú okrem banerovej reklamy všetky služby zadarmo (náhodné zobrazovanie firemného profilu v inzercií, zobrazovanie verejných dopytov, zobrazovanie kontaktov pri súkromných dopytoch, vkladanie PR článkov, zobrazovanie firemného profilu pri odpovedi na otázky v poradni, možnosť vloženia 20 zľavnených produktov).

Základný profil je zadarmo. Aktiváciou základného profilu firma získa:

-firemný profil zobrazovaný vo firemnom katalógu na BUDUJ.sk

- úplné zobrazovanie verejných dopytov

- 6 kreditov ktoré môže použiť na vkladanie firemných inzerátov, zobrazovanie kontaktov pri súkromných dopytoch, vkladanie PR článkov, zobrazovanie firemného profilu pri odpovedi na otázky v poradni, možnosť vloženia zľavnených produktov.

Dopyty:

U nás máte možnosť vkladať súkromné dopyty a verejné zákazky.

Verejná zákazka je verejný dopyt ktorý na stránku vkladá administrátor stránky .

Súkromný dopyt slúži pre súkromné osoby na nezáväzné vyhľadávanie služieb a tovaru za tú najlepšiu cenu. Vkladanie súkromného dopytu je zadarmo.

Poradňa:

U nás máte možnosť vkladať PR články a témy do poradne.

PR článok je určený pre firmy na nevtieravú propagáciu tovaru, alebo služby. Vkladanie PR článkov je pre firmy s plateným (rozšíreným profilom) k dispozícií zadarmo. Firma, ktorá má len základný profil si musí za jeden PR článok zaplatiť 3 kredity / 3 eurá..

Téma do poradne slúži pre súkromné osoby na zadávanie témy ak si nevedia s niečím poradiť. Vkladanie témy do poradne je zadarmo.

Zľavy a akcie:

Sekcia zľavy je určená pre firmy na propagáciu zľavneného tovaru, alebo služby. Vkladanie zliav je pre firmy s plateným (rozšíreným profilom) k dispozícií zadarmo. Firma, ktorá má len základný profil si musí za každý zľavnený produkt zaplatiť 3 kredity / 3 eurá..