Pridať na buduj.sk
Pridať na buduj.sk

Ako pridať zľavnené produkty/služby do sekcie ZĽAVY A AKCIE

Firmy majú dve možnosti ako dostať svoj zľavnený produkt/službu na našu stránku Buduj.sk . Prostredníctvom afiiliate marketingu alebo registráciou na našom portáli Buduj.sk.
Afiiliate marketing: Affiliate marketing je proces zarábania cez províziu sprostredkovaného predaja produktu inej firmy. Ak firma chce aby sa zľavnené produkty zobrazovali na našej stránke prostredníctvom afiiliate marketingu, tak sa musí registrovať na stránke https://www.dognet.sk/chcem-inzerovat/
Registrácia na našom portáli Buduj.sk: registrácia môže byť základná, alebo rozšírená. Základná registrácia je zadarmo. Aktiváciou základného profilu firma získa 6 kreditov ktoré môže použiť na vloženie 2 zľavnených produktov. Každý ďalší zľavnený produkt stojí 3 eura.
Rozšírený profil je možné aktivovať na tri mesiace za 40 eur bez dph, na šesť mesiacov za 70 eur bez dph a na dvanásť mesiacov za 120 eur bez dph. Pri rozšírenom profile sú okrem banerovej reklamy všetky služby zadarmo (náhodné zobrazovanie firemného profilu v inzercií, zobrazovanie verejných dopytov, zobrazovanie kontaktov pri súkromných dopytoch, vkladanie PR článkov, zobrazovanie firemného profilu pri odpovedi na otázky v poradni, možnosť vkladania zľavnených produktov). Pri vložení viacerých produktov budeme potrebovať XML feed.