Pridať na buduj.sk
Pridať na buduj.sk

Základné chyby, ktorých sa dopúšťame pri zariaďovaní interiéru

No Avatar
Spravovať Zdielať

Štatistika

Počet videní: 222
Počet odpovedí: 0
Pred 11 mesiacmi vytvoril užívateľ administrator tento PR článok:

Základné chyby, ktorých sa dopúšťame pri zariaďovaní interiéru

Robíme to všetci. Pustíme sa do zariaďovania nášho domova, kancelárie alebo iného interiéru a občas jednoducho pozabudneme na niektoré pravidlá interiérového dizajnu. Na blogu internetového obchodu nabbi si však každý môže nájsť zaujímavé články na túto tému a zároveň tipy, čoho sa držať a čoho sa pri zariaďovaní, naopak, vzdať.


Chaos v štýle
Hneď na začiatku je dobré ujasniť si predstavu, v akom štýle by sa mal celý interiér zariaďovať. Uľahčí to výber nábytku aj doplnkov. Dôležitá je aj voľba farieb a materiálov. To všetko je dobré mať vopred premyslené, aby neskôr interiér nepôsobil zbytočne chaotickým dojmom.

Príliš veľa nábytku v jednej miestnosti
Každá miestnosť má svoje priestorové limity a nikto sa v preplnenej izbe necíti príjemne. Miestnosť by mala “dýchať” a malo by sa v nej dať bez problémov hýbať. Preto by vyberaní nábytku treba myslieť na staré, ale osvedčené “menej je niekedy viac”.

Keď sa zabudne na detaily
Práve detaily tvoria celok, preto sú také dôležité. Výber doplnkov a toho, čo bude dotvárať celkový vzhľad miestnosti je kľúčový. Či už to bude obraz na stene, stolové lampy alebo prútené koše na deky či časopisy, tento bod rozhodne netreba podceňovať.

Precenenie rozpočtu
Najlepšie je vytvoriť si rozpočet podľa svojich možností a držať sa ho. Dnes už sa dá kúpiť aj kvalitný nábytok za veľmi rozumné ceny. Dobrým príkladom je internetový obchod nabbi, ktorý ponúka nábytok do celého bytu od viacerých európskych dodávateľov v rôznych cenových kategóriách. Stačí si len vybrať.


Vyjadriť sa k téme:

Nie je možné vkladať príspevky

K PR článkom nie sú povolené diskusie