Pridať na buduj.sk
Pridať na buduj.sk

nabbi - jednoduchá cesta k vysnívanému domovu

No Avatar
Spravovať Zdielať

Štatistika

Počet videní: 106
Počet odpovedí: 0
Pred 11 mesiacmi vytvoril užívateľ administrator tento PR článok:

nabbi - jednoduchá cesta k vysnívanému domovu


nabbi
internetový obchod s nábytkom a vybavením do domácnosti, ktorého popularita stúpa stále viac. Vznikli sme v roku 1996 s veľmi jasnou ideou. Vytvoriť pre našich zákazníkov miesto, kde si každý nájde to, čo práve potrebuje - a to z pohodlia domova, rýchlo, jednoducho a za veľmi prijateľné ceny.

Našu ponuku tak tvorí celá škála nábytku od rôznych európskych dodávateľov. Vybrať si môžete od moderného, cez klasický až po rustikálny nábytok v rôznych cenových kategóriách. Pri výbere produktov, ktoré vám ponúkame sú totiž pre nás kľúčové tri faktory: funkčnosť, kvalita a cena.

Na začiatku nášho pôsobenia sme sa venovali výlučne predaju sedacích súprav a vášeň pre túto oblasť nám ostala dodnes. Aj vďaka tomu dokážeme svojim zákazníkom ponúknuť sedacie súpravy, ktoré sú často až o 50% lacnejšie oproti bežnej maloobchodnej cene slovenských predajcov.

Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník. Preto disponujeme aj vlastnými skladmi, kde držíme veľkú časť sortimentu a v ktorých neustále dopĺňame zásoby tovaru. Vďaka tomu sme schopní dodať objednaný tovar do 72 hodín od uskutočnenia objednávky.

Aby bol proces objednávania tovaru pre vás čo najpohodlnejší, disponujeme zároveň aj vlastnými dopravnými prostriedkami a spolupracujeme s poprednými zasielateľskými spoločnosťami na Slovensku. Výrobok, ktorý si u nás vyberiete, si môžete v pokoji vyskúšať. Lehotu na vrátenie tovaru bez uvedenia dôvodu sme predĺžili až na 30 dní miesto zákonom stanovených štrnásť.

Kliknite na nabbi a spravte zo svojho domova v priebehu pár chvíľ útulné miesto s nezameniteľnou atmosférou. U nás nájdete všetko, čo k tomu potrebujete.


Vyjadriť sa k téme:

Nie je možné vkladať príspevky

K PR článkom nie sú povolené diskusie